Ημερίδα ευαισθητοποίησης-Μόνο οι καρδιές μπορούν να χτυπούν
![2-Ημερίδα ευαισθητοποίησης 2-Ημερίδα ευαισθητοποίησης](https://ich.gr/wp-content/uploads/2021/03/2-Ημερίδα-ευαισθητοποίησης-1920x1280-1600x800.jpg)
Την Πέμπτη 12/12/2019 η Διεύθυνση Ψυχικής Υγείας και Κοινωνικής Πρόνοιας του Ινστιτούτου Υγείας του Παιδιού, με την υποστήριξη του Εθνικού Κέντρου…
Ημερίδα Ευαισθητοποίησης για τη βία που διοργανώνει ο Δήμος Αγίων Αναργύρων-Καματερού μαζί με τους Συλλόγους Διδασκόντων και Γονέων, στο 8ο Δημοτικό Σχολείο Αγίων Αναργύρων, θα συμμετέχει και η Διεύθυνση Ψυχικής Υγείας και Κοινωνικής Πρόνοιας με θέμα…..
Μπορείτε να μάθετε περισσότερα εδώ